Ainavu dekora ražošanas uzņēmuma mājas lapa

Ainavu dekora ražošanas uzņēmuma / individālā darba mājas lapa. Uzņēmuma informatīvā mājas lapa klientu piesaistei un komunikācijas veicināšanai. Mājas lapa ar sešām informatīvām sadaļām kura ietver: sadaļu par uzņēmumu, pakalpojumu sadaļas, lietotājam administrējamu galeriju, kontaktu sadaļu. Jūs varat apskatīt mājas lapu nospiežot uz zemāk norādītās saites.

Mājas lapu izstrāde uzņēmumiem

Mājas lapu izstrāde uzņēmumiem

Papildini.lv

E-Pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tel: +371 25208233

Mājas lapas izstrādes parametri

Responsīvais dizains

Profesionāla dizaina sagataves pielāgošana Jūsu darbībai.Dizaina pielāgošna mobīlajām ierīcēm un attēlu optimizācija.

Standarta navigācija

Biznesa mājas lapas vietnes menu ar standarta sadaļām,administrējamu galeriju un apakšsadaļu navigāciju. Mājas lapas saturs(CMS) ir lietotājam administrējams bez papilus zināšanām.

Slide show animācija

3D Slide show vai banera izstrāde. Ir iespējama Jūsu video faila pievienošana biznesa mājas lapas fonam, vai izvietot bannerī.

Interaktīvā karte

Digitālā karte ar Jūsu uzņēmuma darbības viets, atrašanās koordinātēm mājas lapas kartē.

Tips - Biznesa mājas lapa

Jūsu informācijas izvietošana uz sešām un vairāk interneta lapām. Tematisko blogu izveide (Jūs varēsiet pievienot savu aktuālo innformāciju bloga rakstu formātā).

Aizsardzības uzstādīšana

Uzstādīsim papildus drošības paplašinājumus un SSL sertifikātu. Veiksim mājas lapas optimizāciju ātrākai ielādei un darbībai.

E-Pasta adrese

Mājas lapas elektroniskā pasta adrese ar Jūsu domēna nosaukumu, piemērs: info@jūsu_domēna_adrese.lv 

Modifikācijas iespējas

Par papildus samaksu pievienosim mājaslapai dažādas funkcijas piemēram: ātrā zvana, cenu kalkulātora vai citus Jums nepieciešmos paplašinājumus.

Papildus pakalpojumi

papildus pakalpojumi nav iekļauti izstrādes cenā, tos var pasūtīt atsevišķi

Tekstu izstrāde

Mājas lapu tekstu izstrāde vai Jūsu izstrādāto tekstu korekcija atbilstoši Jūsu izvēlētiem sešiem atslēgas vārdiem.  Tekstu izstrādes vai korekcija cena tiek atrunāta atsevišķi ar klientu.

SEO optimizācija

SEO optimizācija pamatojotes uz interneta lietotāju meklēšanas frāzēm un klientu vēlmēm google un yandex meklēšanas sistēmās. SEO izstrādes cena un termiņi tiek atrunāti individuāli ar klientu.

Citi pakalpojumi

Dažādu funkciju un citu paplašinājumu uzstādīšana, pielāgošana un modifikācija Jūsu mājas lapai ir atsevišķs pakalpojums. Izstrādes cena un termiņi tiek atrunāti individuāli ar klientu.

Uzdodiet jautājumus vai pasūtiet līdzīgu mājas lapu

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© Copyright 2022. Visas tiesības aizsargātas. Visai norādītajai informācijai ir informatīvs raksturs. SIA MĀRAS ZEMES, izstrādāja MODUSS LAT
Image