Mājas lapu izstrāde

Mājas lapu izstrāde, Interneta veikalu izveide

Mājas lapu izstrāde - Jūsu darbības atspoguļošanai interneta vidē par samērīgu cenu no 129,-eiroMājas lapu izstrādē iekļautie pakalpojumi: mājas lapas hostings, domēna reģistrācija, ssl sertifikāta uzstādīšana, mājas lapas izstrāde. Pirmais mājas lapas apkalpošanas gads (hostings, domēna vārds, ssl sertifikāts) ir bez papildus maksas.

.

Interneta veikalu izveide. Interneta veikalu izveide ar profesionālu mobīlo dizainu, neierobežotu sadaļu, produktu un valodu skaitu. Interneta veikala vai kataloga izstrādes cena no 688,- eiro.
Pērkot interneta veikala vai kataloga izstrādes pakalpojumu Jūs DĀVANĀ saņemsiet: hostingu, domēna vārdu un SSL sertifikātu datu drošai šifrēšanai ar lietošanas termiņu 1.gads.

Ideja - Jūsu mājas lapas izstrādei

Īsi aprakstiet savu mājas lapas ideju mājas lapas izstrādes pieteikumā.

Web dizains - Atbilstoši Jūsu prasībām un vēlmēm

Pēc Jūsu mājas lapas idejas saņemšanas, Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties mājas lapas dizainu.

Mājas lapas izstrāde

Mēs sāksim Jūsu mājas lapas izstrādi pēc tekstu, attēlu un web dizaina struktūras saskaņošanas ar Jums.

Kas ir nepieciešams mājas lapu izstrādes uzsākšanai?

Profesionālas mājas lapas izstrāde
sākas ar Klienta web-projekta prasībām

Mājas lapu izstrādes pirmais solis ir mājas lapas tekstu sagatavošana publicēšanai sadaļās, tādās kā: Par mums, piedāvātie pakalpojumi, garantija, kontakti un cita Jūsu klientiem svarīga informācija.

Mājas lapu izstrādes, otrais solis ir mājas lapas bilžu atlase. Pēc tekstu un sadaļu nosaukumu formulēšanas atlasiet Jūsu piedāvājumam raksturīgās bildes. Piemēram Sadaļai Par mums bieži tiek izmantots logotips, kolektīva bildes, valdes sastāva un cits ar personālu vai uzņēmumu cieši saistītais grafiskais, video pavadījums.

Kā pasūtīt mājas lapu izstrādi?

Bezmaksas konsultācijas mājas lapu izstrādes procesā

Mūsu informāciju tehnoloģiju un klientu apkalpošanas speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties dizainu un funkcionalitāti pirms Jūsu mājas lapas izstrādes uzsākšanas. Atbilstoši Jūsu atlasītām bildēm mēs noteiksim mājas lapas dizaina krāsas patīkamai mājas lapas lietošanai.

.

Sazinieties ar mums pa tālruni: +371 25208233 un uzziniet cik maksās Jūsu mājas lapas izstrāde

Nosūtiet mums pieteikumu uz e-pasta adresi: info@papildini.lv aprakstiet jūsu mājas lapas ideju pirms maksājumu veikšanas.

Mājas lapu izstrāde - Papildini.lv
Cik maksā mājas lapu izstrāde - Papildini.lv

Cik maksā mājas lapu izstrāde?

Mājas lapu izstrādes cenas

Mājas lapu izstrādes cenas ir atkarīgas no publicējamās informācijas apjoma, izvēlētā dizaina - respektīvi mājas lapu izstrādes cena ir vienāda ar publicējamās informācijas un funkcionalitātes apjoma mājas lapā. Kā arī papildus pakalpojumi, tādi kā: pakalpojumu kalkulatora izstrāde, automatizētās lietotāju reģistrācijas izstrāde un citu papildus pakalpojum ieviešana, kura nav iekļauta mājas lapu izstrādes bāzes cenā un tas var sadārdzināt mājas lapas izstrādi. Jūs varat uzzināt Jūsu mājas lapas izstrādes cenu, pirms apmaksas veikšanas sazinoties ar mums.

Landing page - piezemēšanās mājas lapu izstrādes cena no 299,-euro.

Profesionālas mājas lapas izstrādes cena 399,-euro.

Cik maksā interneta veikala izstrāde?

Interneta veikalu, katalogu, portālu izstrādes cenas

Interneta veikalu izstrāde ar profesionālu mobīlo dizainu, neierobežotu sadaļu, produktu un valodu skaitu. Pasūtot interneta veikala, vai kataloga izstrādes pakalpojumu Jūs DĀVANĀ saņemsiet: hostingu, Domēna vārdu un SSL sertifikātu datu drošai šifrēšanai ar lietošanas termiņu 1.gads.

Interneta kataloga izstrādes cena no 499,-euro.

Interneta portāla izstrādes cena no 999,- euro.

Interneta veikalu izstrāde
MĀJAS LAPU IZSTRĀDĒ IR IEKĻAUTS

Kas ir iekļauts mājas lapu izstrādē?

Mājas lapu izstrādē ir iekļauts

Profesionāla mājas lapas dizaina izstrāde un pielāgošana atspoguļošanai mobilajās ierīcēs. izvēlēto tekstu un attēlu korekcija patīkamai atspoguļošanai mājas lapā. Visi nepieciešamie mājas lapas normālai darbībai paplašinājumi un uzturēšanas pakalpojumi(ssl+hostings+domēns) uz vienu gadu ar iespēju pagarināt pakalpojumus vienā rēķinā.   

Ir iekļauts izstrādē: Mājas lapas un web dizaina izveide atbilstoši Jūsu prasībām, kā arī tekstu, attēlu korekcija.

Ir iekļauts izstrādē: mājas lapas uzturēšanas pakalpojumi (Hostings, domena vārda reģistrēšana, ssl sertifikāts).

Ir iekļauts izstrādē: Mājas lapas garantija, bezmaksas konsultācijas visā mājas lapas izstrādes laikā.

Palīdzība mājas lapu, interneta veikalu izstrādē un dizaina izvēlē

Uzrakstiet Mums

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© Copyright 2022. Visas tiesības aizsargātas. Visai norādītajai informācijai ir informatīvs raksturs. SIA MĀRAS ZEMES, izstrādāja MODUSS LAT
Image