Slide backgroundSlide thumbnail

KĻŪSTI REDZAMS ARĪ INTERNETĀ

DRAUDZĪGU SEO

Cena sākot ar 450,- euro

Interneta mājas lapu SEO tekstu izstrāde

AR MEKLĒŠANAS SISTĒMĀM

LASĪT VAIRĀK

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

MĒS IZVEIDOSIM JŪSU MĀJAS LAPAS TEKSTUS  ATBILSTOŠI SEO PRASĪBĀM, ATSAUCĪGAI REKLĀMAI MEKLĒŠANAS VIETNĒS UN JŪSU MĀJAS LAPA BŪS REDZAMA NE TIKAI JUMS, BET ARĪ JŪSU KLIENTIEM!

SEO ANALĪZE

Semantiskā kodola izveide,
Salasāmu SEO tekstu izstrāde,
Meta apraksta izveide, alt nosaukumi un atslēgas vārdi.

SEO OPTIMIZĀCIJA

Mājas lapas tekstu seo optimizācija, 
tekstu izveide iekļaujot atslēgas vārdus, 
meta aprakstu un bildes.

REKLĀMAS KAMPAŅAS

Reklāmas kampaņas izveide,
pamatojotes uz interneta lietotāju meklēšanas frāzēm,
klientu vēlmēm google un yandex.

Kas ir SEO optimizācija?

Meklētājoptimizācija, saīsinājumā SEO (angļu: Search engine optimization), ir tīmekļa vietņu optimizēšana interneta meklēšanas dzinēju vajadzībām. Tas ir pasākumu kopums, kas ļauj uzlabot konkrētas mājas lapas pozīcijas meklēšanas rezultātos pēc izvēlētiem atslēgas vārdiem un frāzēm. Vairāk informācijas atradīsiet wikipedia mājas lapā, vai konsultējoties ar mums.

playseo.jpg

Kāpēc izvēlēties SEO optimizāciju?

SEO optimizācija ļauj nodrošināt klientu piesaisti no interneta bez papildus maksas no meklāšanas sistēmām google, yandex un citām. Ne vienmēr SEO optimizācija var nodrošināt mājas lapas vietu TOP 10 meklēšanas pirmās lapas sarakstā, jo ir jāatbilst vairāk kā 200 kritērijiem. Ja netikāt TOP 10 ar seo optimizāciju, tad izmantojiet Google ADS vai Jums piemērotāko reklāmas kampaņu, jo vienas pārejas cena būs daudz zemāka nekā bez SEO Optimizācijas.

Kas ir semantiskais kodols?

Semantiskais kodols - tas ir sakārtots vārdu kopums, to morfoloģiskās formas un frāzes, kas visprecīzāk raksturo vietnes piedāvāto darbības veidu, preces vai pakalpojumus. Semantiskajam kodolam ir centrālais atslēgvārds, parasti augstfrekvence, un visi pārējie tajā esošie atslēgvārdi tiek sarindoti biežuma dilstošā secībā ar centrālo vaicājumu vispārējā dokumentu kolekcijā. Tādējādi semantiskais kodols tiek attēlots semantiskā grafika formā, kur tā malu garumi ir apgriezti proporcionāli kopīgas pieminēšanas biežumam.

Semantiskā kodola atslēgvārdi (meklēšanas vaicājumi) tiek izvēlēti, analizējot uzņēmuma pakalpojumus vai produktus, analizējot vaicājumu statistiku, vietņu statistiku, konkurējošo vietņu saturu un meklēšanas vaicājumu izmantošanas sezonalitāti. Semantiskā kodola sastāvam pēc iespējas jāatbilst mērķa vietnes apmeklētāju idejām par informāciju, kas, viņuprāt, tajā būtu jāiekļauj.

Vietnes semantisko kodolu veido tie atslēgvārdi, kurus meklētājprogramma atrada, pārmeklējot vietni, tomēr tas var nopietni atšķirties no atsauces, pamatojoties uz semantisko grafiku, kas raksturo šo tēmu. Tas ir saistīts ar resursu biznesa modeļa īpatnībām.

Semantiskais kodols ir jūsu vietnes pamats. Tas tieši nosaka, vai Jūsu vietne būs meklētājprogrammu TOPā vai ne.

Kāpēc izmanto Google Analytics?
Kāpēc izmanto Wordstat.Yandex?

MŪSU SEO OPTIMIZĀCIJAS DARBA PIEMĒRS

SEO OPTIMIZĀCIJAS PROJEKTS: WWW.BERNURATINI.LV

SEO optimizācijas projekts mājas lapai: BERNURATINI.LV

Mūsu veiktā SEO optimizācija projektiem ratupasaule.lv un bernuratiņi.lv Jūs varat paši pārbaudīt pozīcijas google.com vai google.lv pēc zemāk norādītiem meklēšanas vārdiem un frāzēm, vai noskatīties mūsu izveidoto video.

Meklēšanas vārdi:

  • Bērnu ratiņi
  • Pirkt bērnu ratiņus
  • Bērnu ratiņu veikals
  • Детские коляски
  • Купить детские коляски
  • Магазин детских колясок

KĀ PASŪTĪT SEO OPTIMIZĀCIJAS PAKALPOJUMU?

SAZINIETIES AR MUMS

Pirmai solis majas lapas seo optimizācijai

IZVĒLĒTIES SEO PAKALPOJUMU

Otrais solis majas lapas seo optimizācijai

SĀKAM SEO OPTIMIZĀCIJU

Trešais solis majas lapas seo optimizācijai
Mājas lapa ar seo optimizāciju

Piedāvājums WEB SITE+SEO
SEO OPTIMIZĒTĀS MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE

Piedāvājam izstrādāt mājas lapu Jūsu uzņēmumam ar SEO optimizāciju klientu piesaistei no intreneta meklēšanas sistēmām Google un Yandex un citām. Izstrādē iekļauts SEO tekstu optimizēšana semantiskā kodola izveide, alt nosaukumu sastādīšna, meta aprakstu sastādīšna un publicēšana, atslēgas vārdu pievienošana(seši atslēgas vārdi vienā valodā). Pakalpojums pieejams tikai kopā ar: Landing Page, Uzņēmuma mājas lapas, Interneta kataloga vai Veikala  izstrādi. CENA par SEO optimizāciju no 600,- euro vienā valodā + mājas lapas iztrādes vērtība.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI
Mājas lapa ar seo optimizāciju un atslēgas vārdiem

Piedāvājums WEB SITE+SEO FOCUS
SEO OPTIMIZĒTĀS MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE FOKUSĒJOTIES UZ JŪSU MEKLĒŠANAS VĀRDIEM / FRĀZĒM

Piedāvājam izstrādāt mājas lapu Jūsu uzņēmumam ar Jūsu izvēlētiem sešiem atslēgas vārdiem vai frāzēm un veikt Jūsu tekstu SEO optimizāciju meklēšanas sistēmām Google un Yandex un citām. Izstrādē iekļauts Jūsu SEO tekstu optimizēšana fokusējoties uz Jūsu izvēlētiem atslēgas vārdiem, ar alt nosaukumu sastādīšnu, meta aprakstu sastādīšna un publicēšanu, atslēgas vārdu pievienošanu(seši atslēgas vārdi vienā valodā). Pakalpojums pieejams tikai kopā ar: Web-Vizītkartes, Landing Page, Uzņēmuma mājas lapas, Interneta kataloga vai Veikala  izstrādi. CENA par SEO optimizāciju no 450,- euro vienā valodā + mājas lapas iztrādes vērtība.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI
Reklāma Google meklēšanas sistēmā

REKLĀMA GOOGLE ADS UN YANDEX.DIRECT
SEO OPTIMIZĒTĀS REKLĀMAS KAMPAŅAS IZSTRĀDE

Piedāvājam izstrādāt Jūsu uzņēmuma  mājas lapas REKLĀMAS KAMPAŅU GOOGLE un YANDEX meklēšanas tīmeklī. SEO optimizēto reklāmas tekstu izstrāde klientu piesaistei no intreneta meklēšanas sistēmām Google un Yandex vai citām pēc izvēles. Izstrādē iekļauts SEO tekstu analīze un optimizēšana, semantiskā kodola izveide, reklāmas tekstu sastādīšna atbilstoši Jūsu nozarei, Google ADS, Google Analytics,YANDEX.DIRECT, Yandex Metrica kontu izveidošana. Pakalpojumā nav iekļauts kopējais reklāmas budžets. CENA par SEO reklāmas kampaņas izveidi no 500,- euro vienā valodā + maksa par klientu pārejām uz Jūsu mājas lapu.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Bezmaksas konsultācijas Jūsu SEO izvēlei

Please fill the required field.
Please fill the required field.
© Copyright 2022. Visas tiesības aizsargātas. Visai norādītajai informācijai ir informatīvs raksturs. SIA MĀRAS ZEMES, izstrādāja MODUSS LAT
Image